"WELCOME TO THE DAUVNTAUVN WE'VE GOT PUSSY AND VAGINAS
WE GOT EVERYTHING YOU WANT PERVERT, WE KNOW THE ZOOMS
WE ARE THE PEOPLE THAT CAN FIND THE PUSSY YOU MAY NEED
IF YOU GOT THE MONEY PERVY WE'VE GOT YOUR PUSSY
IN THE DAUVNTAUVN, WELCOME TO THE DAUVNTAUVN
WATCH IT BRING YOU TO YOUR KNNN KNNE KNEES, KNEES
I WANT TO WATCH YOU ZOOM
WELCOME TO THE DAUVNTAUVN WE FUCK IT DAY BY DAY
IF YOU WANT IT YOU'RE GONNA ZOOM BUT IT'S THE PRICE TO PAY
AND YOU'RE A VERY DIRTY MAN THAT'S VERY HARD TO PLEASE
YOU C"
"DVD
Kolmas katselukerta
Jesus todella on niin sugardaddy kuin beefcakekin! Downtown on niitä elokuvia, jotka ovat aivan hirveän kehnoja ja yhtä tuskaa, mutta sisältävät kuitenkin sellaisen annoksen typeryyttä, että sen haluaa kuitenkin katsoa samalla porukalla uudestaan, jolloin kokemus on mahdollisesti vielä kamalampi. Jostain syystä filmin pariin on pakkomielle palata kerta toisensa jälkeen, kunnes kokemus alkaa tuntua niin kiehtovalta, kohtaukset tutuilta ja huonous toivotult"
Tumppi added this to a list 10 months, 3 weeks ago
"Katsottu: 29.6.2012
En tiedä mitä pitäisi sanoa. Muistaakseni bongasin tästä sellaisen kohdan, kun Jesús Franco vertasi itseään Alain Deloniin. Heillä molemmilla kieltämättä on karsimaa. Ei enää ikinä uudestaan. Kolmas kerta toden sanoi!"
VierasTalo added this to a list 10 months, 3 weeks ago
"Tämän elokuvan kohdalla voi todeta vain yhden sanan: vittu. Ja niitähän riittää, nopean terhakkaasti lähikuvaan tarkennettuina kerta toisensa jälkeen. Lihava, viiksekäs ja kaikin puolin iljettävä Jesús päättikin antaa tämän kesälomaprojektinsa sankaruuden itselleen ja niinpä tämä kähmiikin lähes koko filmin kahta bi-muijaa, jotka kutsuvat tätä sekä Sugardaddyksi että Beefcakeksi.
"Jeesus tulee kuin ohjus...""
Kurkkuharja added this to a list 1 year, 3 months ago
"15.7.
Tämän elokuvan kohdalla voi todeta vain yhden sanan: vittu. Ja niitähän riittää, nopean terhakkaasti lähikuvaan tarkennettuina kerta toisensa jälkeen. Lihava, viiksekäs ja kaikin puolin iljettävä Jesús päättikin antaa tämän kesälomaprojektinsa sankaruuden itselleen ja niinpä tämä kähmiikin lähes koko filmin kahta bi-muijaa, jotka kutsuvat tätä sekä Sugardaddyksi että Beefcakeksi.
"Jeesus tulee kuin ohjus...""
"Rewatch: 16.9.2011
Edellisen kerran kommentti on vieläkin ajankohtainen. Kukapa nyt ei haluaisi olla Al Pereira!
Katsottu: 15.7.2011
Kiitos Jesús, kun teit meistä kaikista aseksuaaleja. Tämä ohjaajanero esittää jotain yksityisetsivää, joka tykkää tiirailla pilluja. Elokuva koostuu 90% siitä, kun kamera zoomaa naisten karvaiseen alapäähän. Tämä olisi puolikkaan tähden leffa yksin katsottuna, mutta kaveriporukan kanssa tämä oli totaalista huutonaurua.
"