Explore
 Lists  Reviews  Images  Update feed
Categories
MoviesTV ShowsMusicBooksGamesDVDs/Blu-RayPeopleArt & DesignPlacesWeb TV & PodcastsToys & CollectiblesComic Book SeriesBeautyAnimals   View more categories »
Listal logo
Avatar
Added by ToonHead2102 on 21 Nov 2016 03:34
124 Views No comments
2
vote

WWE Universal Title History

Add header image

Choose file... or enter url:
Sort by: Showing 4 items
Rating: List Type:
Finn Bálor (1st reign)
August 21, 2016



*VACATED - August 22, 2016*
Rate:
Average listal rating (8 ratings) 6.9 IMDB Rating 0
Kevin Owens (1st reign)
August 29, 2016 - March 5, 2017

Rate:
Bill Goldberg (1st reign)
March 5, 2017 - April 2, 2017

Rate:
Average listal rating (32 ratings) 7.7 IMDB Rating 0
Brock Lesnar (1st reign)
April 2, 2017 - present...

ToonHead2102's rating:
Rate:

Added to




Related lists

ROH World Heavyweight Title History
20 item list by ToonHead2102
1 votes
WWE United Kingdom Title History
2 item list by ToonHead2102
1 votes
ROH World Tag Team Titles History
26 item list by ToonHead2102
1 votes
ECW Heavyweight Title History
29 item list by ToonHead2102
2 votes
WWE United States Title History
85 item list by ToonHead2102
2 votes
NWA/WCW/World Heavyweight Title History
44 item list by ToonHead2102
3 votes
NXT Tag Team Title History...
12 item list by ToonHead2102
4 votes
WWE Intercontinental Title History
79 item list by ToonHead2102
3 votes
WWE Cruiserweight Title History
7 item list by ToonHead2102
2 votes
NXT World Title History
12 item list by ToonHead2102
4 votes

View more top voted lists

People who voted for this also voted for


More lists from ToonHead2102




Post comment


Insert image

drop image here
(or click)
or enter URL:
 link image?  square?

Insert video

Format block