Explore
 Lists  Reviews  Images  Update feed
Categories
MoviesTV ShowsMusicBooksGamesDVDs/Blu-RayPeopleArt & DesignPlacesWeb TV & PodcastsToys & CollectiblesComic Book SeriesBeautyAnimals   View more categories »
Listal logo

Stats

Birth Name: Irmak Atuk

Age: 31, born 24 November 1985

Born and residing in: Turkey


Irmak Atuk Videos

Irmak Atuk Survivor a Nasıl Hazırlanıyor

10 Views

Added 4 years ago




Photos


Description: Irmak Atuk (d. 24 Kasım 1985, İzmir, Türkiye), Türk dizi oyuncusu ve model. İzmir doğumlu olan Irmak Atuk, 2002 yılında yapılan Best Model of Turkey (Türkiye'nin en iyi modeli) yarışmasında birinci olmuş; ardından aynı yıl katıldığı Best Model of the World (Dünyanın en iyi modeli) yarışmasında da ikinci olmuştur. Daha sonra oyunculuk kariyerine başlayan Atuk, 2003 yılından başlayarak Gurbet Kadını, Lise Defteri, Ölümüne Sevdalar ve Doktorlar dizilerinde oynamıştır. Irmak Atuk oyunculuğun yanı sıra, modellik hayatını da sürdürmektedir. ... (more)
My tags: Add tags
Add to list
Not interested

Add Comment
Picture
Video

  
English only, other review rules - Big post screen

Insert image

drop image here
(or click)
or enter URL:
 link image?  square?

Insert video

Format block